Zayıflama ve Yeşil Çay

Benim beslenme önerilerim her zaman tercihim geleneksel olandan yanadır. Ama çay söz konusu olduğunda, geleneksel siyah Türk çayı yerine, yeşil olanını içmenizi tavsiye ediyorum.

14 Haziran 2016

Zayıflama Kürü

Brokoliyi haşladığınızda içindeki etken maddelerin kaybolduğunu biliyor muydunuz? Bu nedenle formunuzu korumak için brokoliyi çiğ ve parçalanmış olarak tüketmeye özen gösterin. 

18 Mayıs 2016

Karaciğeri Destekleyen Enginar Kürü

Enginarın sindirimi kolaylaştırırken zayıflamaya da yardımcı olduğunu biliyor muydunuz? Enginar yemeği yaparken çanaklarının yanında yapraklarını da pişirebilirsiniz. 

18 Mayıs 2016

Selülit Kürü

Yaz gelirken selülitler canınızı sıkmasın. Doğanın her şeye bir çözümü var! Biraz saf zeytinyağı, limon, bir tutam ardıç, aynısafa ve sarı kantaronla selülitleri kolayca yok edebilirsiniz!

18 Mayıs 2016

Tatlı İsteğini Azaltan Çay

Zayıflamak istediğiniz halde tatlılardan kopamıyor musunuz? Biraz rezene, bir parça meyankökü ve çubuk tarçın sayesinde tatlı isteğinizin nasıl azaldığına siz de inanamayacaksınız!

18 Mayıs 2016

Yeşil Sebze Suyu

Meyve suyu içmeyi seviyor ancak şekerden de uzak durmak istiyorsanız yeşil sebze suyu tam size göre! Antioksidan özelliğinden yararlanmanız için mevsim sebzelerinden lezzetli karışımlar hazırlayabilirsiniz.

18 Mayıs 2016

Metabolizma Hızlandıran Çay

Yaz geliyor! Zayıflamak için çalışmalara başladıysanız bu çayın yardımını da almayı ihmal etmeyin! Mate, yeşil çay ve rezeneli metabolizmayı hızlandıran bitkisel çayla diyetinizi destekleyebilirsiniz. 

01 Nisan 2016

DR. ÜMİT AKTAŞ'A SORUN

Bu bölümden Dr. Ümit Aktaş’a sorularınızı iletebilirsiniz.

E-posta bültenine kayıt olmak istiyorum.

Sonuçlar: