Sınav Sabahı Beslenme

SINAVDAN ÖNCE DOĞRU BESLENME


Bu hafta TEOG sınavı var. Benim kızım da dahil olmak üzere, 8. Sınıfta okuyan öğrenciler ve aileleri için çok önemli bir hafta. Uzun zamandır çalıştılar, şimdi sonucunu alacaklar.

21 Kasım 2016

Ağır Metalleri Atmak İçin Detoks Kürü

Halsizseniz, tüm vücudunuz ağrıyorsa ya da nedeni anlaşılamayan kansızlık gibi şikayetleriniz varsa “ağır metal” sizi de tehdit ediyor olabilir! Ağır metal zehirlenmesi için en etkili kür!

05 Ağustos 2016

Diş Eti İltihabı İçin Çay

Günlük hayatta dişlerimizi çok fazla kullanırız. En küçük bir ağrı bile tüm günümüzün hatta bazen haftamızın ağrılar içinde geçmesine neden olabilir. Diş eti iltihabını geçirmek aslında çok kolay! 

18 Mayıs 2016

Öğrenmeyi Kolaylaştıran Çay

Gün içerisinde zihnimizi oldukça fazla yorabiliyoruz. Öyle ki bazen bildiklerini bile unutmaya başlayabiliyor! Mis gibi lavanta, biberiye ve yeşil çay kokulu öğrenmeyi kolaylaştıran çay ile her an aktif olabilirsiniz.

18 Mayıs 2016

Mide Bulantıları İçin Çay

Her çıktığınız yolculuk bulantı yüzünden kabusa dönüşüyorsa çözüm zencefil ve limonda! Mide bulantısı ve araç tutması şikayetlerinizden zencefil kökü sayesinde kurtulabilirsiniz!.

18 Mayıs 2016

Kemik Erimesine Karşı Kalsiyum Kürü

Kemik erimesi, özellikle menopoz sonrası kadınları için büyük bir problem. Kemik erimesinden ilaçsız bir şekilde korunmak isteyenlere doğal çözüm; kalsiyum kürü! Ancak, yumurta kabuklarının organik beslenmiş, gezen tavuk yumurtası olmasına dikkat edin.

18 Mayıs 2016

DR. ÜMİT AKTAŞ'A SORUN

Bu bölümden Dr. Ümit Aktaş’a sorularınızı iletebilirsiniz.

E-posta bültenine kayıt olmak istiyorum.

Sonuçlar: