Grip Sezonu ve Grip Aşısı

Gribe neden olan İnfluenza virüsleri, yapıları gereği çok kolay ve hızlı mutasyona uğrarlar. Bu özellikleri nedeniyle, tarihin ilk çağlarından beri grip salgınlarına yol açtıkları kayıtlara geçmiştir.

17 Ekim 2016

Ada Çayı Gargarası

Mevsim kışsa, üst solunum yolları enfeksiyonları ve boğaz iltihapları kaçınılmaz oluyor! Kışın olumsuz etkilerini daha rahat atlatmak isteyenler için adaçayı gargarası tarifi! 

18 Mayıs 2016

Yeşil Sebze Suyu

Meyve suyu içmeyi seviyor ancak şekerden de uzak durmak istiyorsanız yeşil sebze suyu tam size göre! Antioksidan özelliğinden yararlanmanız için mevsim sebzelerinden lezzetli karışımlar hazırlayabilirsiniz.

18 Mayıs 2016

Bağışıklık Sistemini Dengeleyen Çay

Soğuk havalarda sürekli hasta mı oluyorsunuz? Yeşil çay, ıhlamur, meyan kökü ve limon sayesinde bağışıklık sisteminizi destekleyerek kışı rahatlıkla atlatabilirsiniz!

18 Mayıs 2016

Narenciyeli Kür

Havalar soğudu. Peki siz kışa hazır mısınız? Kışın en güzel meyvelerinden mandalina ve greyfurtla kendinizi kışa hazırlayabilirsiniz. İşte sizi kışa hazırlayacak süper bir tarif! 

18 Mayıs 2016

Grip Çayı

Çok sık grip oluyorsanız ve ilaç kullanmak istemiyorsanız çözüm yine doğadan geliyor! Zencefil, ada çayı ve karanfille vücudunuza kimyasal almadan doğal kürlerle iyileşin.

18 Mayıs 2016

DR. ÜMİT AKTAŞ'A SORUN

Bu bölümden Dr. Ümit Aktaş’a sorularınızı iletebilirsiniz.

E-posta bültenine kayıt olmak istiyorum.

Sonuçlar: