İlaçsız Yaşam

Sayfa Sayısı: 240

Baskı Yılı: 2013

Dili: Türkçe

Yayınevi: Hayykitap

Fitoterapi Uzmanı Dr. Ümit Aktaş’ın geniş okuyucu kitlesi ile buluşan 7 kitabından ilki olan ‘İlaçsız Yaşam’, 10. yılında HayyKitap tarafından 30. baskı olarak yeniden yayımlandı. 10 yıldır “çaresi yok” diye öğretilen hastalıkları kontrol altına almanın hatta tam şifa ile iyileşmenin mümkün olduğunu okuyucularına aktaran ‘İlaçsız Yaşam’, güncellenmiş ve son referanslara göre genişletilmiş içeriği ile şifa bulmanın ve hasta olmamanın yollarını gösteriyor.

Hastalıklara çare olup şifa sunan başucu kitabı

Dr. Ümit Aktaş, Fitoterapi’yi modern bilimin metotlarıyla ele alarak, herkesin tedavi edici bitkileri ve beslenmeyi öğrenmesi ve sağlığına sahip çıkması amacıyla yazdığı ‘İlaçsız Yaşam’ kitabında, hastalıklara karşı çarenin ilaçta değil doğru beslenmede olduğunu vurguluyor. Kitap, doğru beslenme ile ilaçsız yaşamın iyileştirici gücüyle dengeli ve etkin bir şekilde çalışan bir bağışıklık sistemi inşa edilmesine rehberlik ediyor.

Dr. Ümit Aktaş’ın sağlıklı bir yaşam için bağışıklık sisteminin güçlendirilmesine yönelik atılması gereken adımları aktardığı “İlaçsız Yaşam”, ‘Bağışıklık Sistemini Nasıl Güçlendiririz?’, ‘99 İlaç Besin’, ‘Sağlıklı Yaşamın Temelleri’, ‘Yaşlanmayı Geciktirme (Antiaging)’, ‘Her Eve Bir Doğal Eczane’, ‘Vitamin ve Minerallerin Önemi’, ‘Renklerle Gelen Sağlık’, ‘Obezite’ ve ‘Hangi Hastalıkta Ne Yapmalıyım?’ ana başlıklarında dokuz bölümden oluşuyor. Hastalıklara çare sunan şifa odaklı öneriler, herkesin kolaylıkla uygulayabileceği, hızlı ve sonuç odaklı kürler ve tavsiyeler de kitapta yer alıyor.  Kitapta, “99 İlaç Besin” tek tek faydaları ile ele alınıyor.

Diğer Kitaplarımız

koronadan korunmak mümkün ümit aktaş
yaşam sevinci ümit aktaş
mutluluk kürleri 2 ümit aktaş
diyabet ve zayıflama kürleri
mutluluk kürleri

Dr. Ümit Aktaş'tan haberdar olun.

Dr. Ümit Aktaş hakkında haberler almak için lütfen e-bültenimize üye olun.